Zysk

Stany Zjednoczone to rynek na którym auta można kupić 30-40 procent taniej niż w Europie. Wiedząc jakie auta z USA warto sprowadzić, można zarobić na nich znacznie więcej niż na samochodach z Niemiec, Szwajcarii czy Francji.

Najbardziej opłaca się sprowadzać samochody ze świeżych roczników, luksusowe oraz lekko uszkodzone. Warto zainteresować się autami typowo amerykańskimi np. Ford Mustang, Dodge RAM. Jeżeli dokonamy naprawy zgodnie z wytycznymi producenta, nie starając się aby zrobić tego „po kosztach”, możemy taki samochód sprzedać ze sporym zyskiem. Nie powinniśmy zatajać prawdy o wypadkowej historii auta, ponieważ w Stanach Zjednoczonych historia aut prowadzona jest kompleksowo. Nie warto interesować się autami po zalaniu, których w ostatnim czasie pojawiło bardzo dużo. Woda zwiększa ryzyko korozji, wpływa negatywnie na instalacje elektryczne, których ilość stale zwiększa się w nowych autach. Tapicerka również jest wrażliwa na przygody z wodą.

Oferujemy kompleksowe doradztwo, i pomoc przy sprowadzeniu auta dla Twojej firmy. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie auto, i przywieziemy je do Polski dokonując wszystkich niezbędnych procedur celno-podatkowych w Polsce i w Niemczech. Przy większych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów. Zapraszamy do współpracy.