Bezpieczeństwo

Zdjęcie poglądowe lawety z samochodami

Pojazdy z placów aukcyjnych trafiają do naszej bazy przeładunkowej, która znajduje się najbliżej portu, z którego zostaną wysłane. Wcześniej samochody są solidnie przygotowane i zabezpieczone. Po zweryfikowaniu przez naszych ekspertów procesu przygotowawczego pojazdu, zostają przewiezione i umieszczone na statku.

Klient oczekujący na zamówienie posiada podgląd online 24/7, mając możliwość śledzenia, gdzie obecnie znajduje się pojazd, który przewożony znajduje się w dzielonych kontenerach. Za dodatkową opłatą jest możliwość transportu w osobnym, indywidualnym kontenerze. Samochód jest gotowy do odbioru w Polsce po ok. 4-6 tygodniach od wygrania aukcji.

Jeśli jesteś zainteresowany kosztem sprowadzenia samochodu ze Stanów Zjednoczonych, skorzystaj z naszego kalkulatora.

Czas importu

Spełniamy najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Jako jedyni w kraju oferujemy transport pojazdów drogą lotniczą.

Dla osób, które wybrały swój amerykański samochód o znacznej wartości i zależy im na szybkim i bezpiecznym transporcie oferujemy możliwość wysłania pojazdu drogą lotniczą. Transport samolotem jest bardzo drogi. Jego najważniejszą zaletą jest czas realizacji oraz bezpieczeństwo. Dostawa drogą lotniczą zajmuje około 2 dni roboczych.

Każdy transport jest ubezpieczony i profesjonalnie zabezpieczony. Wycena transportu pojazdu drogą lotniczą jest dokonywana na indywidualne zapytanie.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczny transport auta z USA, dlatego ze szczególną starannością dbamy o solidne zabezpieczenie.

Zdjęcie poglądowe samolot na lotnisku
Samochód osobowy Samochód osobowy
Portret konsultanta

Chcesz z nami współpracować?

22 598 71 71